Linda Halimi ndan imazhe joshëse të fizikut pas rikthimit në Prishtinë

Bota e Yjeve

Linda Halimi ndan imazhe joshëse të fizikut pas rikthimit në Prishtinë

Më: 16 maj 2021 Në ora: 21:26
Linda Halimi

Këngëtarja ka postuar imazhin ku theksoi linjat trupore.

Lindita Halimi, është njëra ndër këngëtaret e dashura të publikut.

Këngëtarja me imazhet e fundit ka treguar se është rikthyer në Prishtinë dhe ende vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret shqiptare me fizikun më seksi.

Image

Lindita publikoi imazhin tërheqës përmes Instagramit duke treguar se ende po punon për fizikun e saj joshës.

Ajo morri pjesë në Këngën Magjike me baladën e titulluar “Pa t’pa”, e cila po pëlqehet mjaft shumë nga publiku.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat