Megan Fox e zjarrtë në të kuqe, shfaqet me sytjena

Bota e Yjeve

Megan Fox e zjarrtë në të kuqe, shfaqet me sytjena

Nga: Bota sot Më: 16 maj 2021 Në ora: 21:51
Megan Fox

Ajo është e dashuruar marrëzisht në të dashurin e saj rockstar.

Dhe Megan Fox dukej magjepsëse në të kuqe kur u pa duke dalë në një natë romantike për të festuar ditëlindjen e saj me Machine Gun Kelly në Los Angelos.

Aktorja 35 vjeqare ka zbuluar barkun e saj të sheshtë me një palë sytjena të kuqe zjarrë saten të kombinuar me një xhaketë të ngjashme.

Disa burime të mediave britaneze thanë se këngëtari do ta martoj aktoren Fox./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat