Duket totalisht si Kim Kardashian, shfaq linjat shumë seksi

Bota e Yjeve

Duket totalisht si Kim Kardashian, shfaq linjat shumë seksi

Nga: Bota sot Më: 17 maj 2021 Në ora: 09:35
Kylie Jenner

Ajo është e njohur për të nxjerrë në pah formën e saj me paraqitjet e saj mbresëlënëse në mediat sociale.

Dhe të dielën në mëngjes, Kylie Jenner ka treguar sërish fizikun e saj tërheqës për 233 milionë ndjekësit e saj në fotografitë e zhurmshme që i shpërndau në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo u shfaq pas një nate feste kur udhëtoi në një vend luksoz me një grup miqsh.

Në pamje të parë ajo ngjante shumë me motrën e saj më të madhe Kim Kardashian, pasi duket që po ndjekë rrugën e saj./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat