Sytë zemra: Ja si e përkëdhel vjehrra Orindën shtatzënë

Bota e Yjeve

Sytë zemra: Ja si e përkëdhel vjehrra Orindën shtatzënë

Më: 17 maj 2021 Në ora: 11:28
Orinda Huta

Pritjes së ëmbël për Orinda Hutën po i vjen fundi, e teksa ditët kalojnë ajo shijon shëtitjet me më të dashurit e saj.

Pushimi i fundjavës e ka gjetur Orindën pranë detit me Turjanin, mamanë e tij, Elidën dhe qenushin Ruby.

Ajo ka ndarë disa foto e veshur me ngjyrë rozë, tamam si një mamë goce, ndërsa pamjen e ka zbukuruar më shumë edhe komenti i mamasë së Turit.
“Gocat e nënës”, ka shkruar ajo, duke mos rreshtur së përkedheluri Orindën për asnjë moment.

E me siguri në familjen Hyska mezi po pritet anëtarja më e re, e cila do i sjellë më shumë gëzim dhe dritë shtëpisë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat