Martohet Ariana Grande

Bota e Yjeve

Martohet Ariana Grande

Më: 17 maj 2021 Në ora: 22:24
Ariana Grande

Këngëtarja 27-vjeçare, Ariana Grande thuhet se është martuar me Dalton Gomez , 25 vjeç, gjatë fundjavës pranë shtëpisë së saj në Montecito, California.

Këtë e ka bërë të ditur një burim i afërt me fituesen e Grammy. Ai tha se ceremonia ishte e fshehtë dhe kishte shumë pak  të ftuar, raporton DailyMail.

Është e paqartë nëse ishte një vendim impulsiv, apo ata e kishin planifikuar ditën e madhe.

Image

Çifti u fejua pak para Krishtlindjeve dhe këtë e kishin bërë publike në rrjetet sociale.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat