Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Bota e Yjeve

Capital T konfirmon publikisht lidhjen

Më: 18 maj 2021 Në ora: 00:32
Capital T

Mbrëmjen e sotme, Capital T ishte i ftuar në “Në Kurthin e Piter Pan”, ku u pyet dhe rreth jetës private.

Reperi tha se është i dashuruar, mirëpo ende nuk ka diçka konkrete.

“Ma kanë marrë zemrën.

Image

Jemi rrugës por s’kemi akoma diçka konkrete”, tha ai, ndërkohë preferoi të mos e zbulonte emrin e partneres.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat