Kylie Jenner pozon për revistën e njohur flet për ndikimin e rrjeteve sociale në jetën e saj

Bota e Yjeve

Kylie Jenner pozon për revistën e njohur flet për ndikimin e rrjeteve sociale në jetën e saj

Më: 18 maj 2021 Në ora: 23:53
Kylie Jenner

Ajo tregoi linjat në një seri fotografish për revistën ‘tmrw’.

Dhe, imazhet e modeles u shkrepën nga fotografi Greg Swales për një revistë të re me 100 faqe që i dedikohet tërësisht Kylie Jenner dhe gjithashtu thuhet se përfshin kujtime fëmijërie të papara më parë të saj.

Kjo veshje e guximshme, përshëndetet nga koleksioni i ri GCDS Fall Winter 2021, i shfaqur për herë të parë në Javën e Modës në Milano dhe është pamja kryesore nga një seri prej 10 portreteve të reja të yllit 23-vjeçar.

Image

Në një foto, Kylie shihet e veshur me një kapelë Tweety Bird, dhe në intervistë, KUTWK flet se si do të përpiqej t’i shpjegonte të tjerëve atë që bën në të vërtetë për të jetuar.

Duke folur për të qenë një model për fansat e rinj, nëna e tre vjeçares Stormi Webster tha: “Unë jam plotësisht e vetëdijshme për ndikimin që kam, përpiqem të jem një model i mirë por kryesisht thjesht përpiqem të jem vetvetja”.

Sidoqoftë, mbretëresha e mediave sociale pranon se edhe ajo duhet të bëjë një pushim diku dhe shkon një javë pa kontrolluar aplikacione si Instagrami.

“Është e rëndësishme të shkëputeni dhe gjeni atë ekuilibër,” shpjegoi ajo. “Ndonjëherë kam momente kur edhe fshij të gjitha aplikacionet e mia, kam një javë apo më shumë për të detoksifikuar. Mediat sociale janë puna ime, kështu që edhe unë kam dashuri për të, por mendoj se është mirë që të gjithë të bëjnë një pushim”.

Por Kylie lë të kuptohet se gjen forcën dhe besimin e saj të brendshëm me ndihmën e familjes së saj të famshme, Kardashian.

Image

“Ne jemi grupi më i mirë i mbështetjes, të gjithë jemi vërtet të afërt dhe jemi pranë njëri-tjetrit në çdo kohë”, i tha ajo revistës.

“Ne të gjithë e njohim njëri-tjetrin shumë thellë, është shumë e rrallë të jesh në një situatë ku të jesh në këtë me të gjithë familjen tënde. Unë nuk mendoj se kam pasur ndonjëherë një moment që thjesht të ndalem, të jem e qetë dhe të mos kem punë deri atëherë,” tha Kylie për vitin e kaluar mes pandemisë.

“Ishte një kohë e vështirë për kaq shumë, ndihem shumë me fat që munda ta gjej atë kohë vetëm të jem me vajzën time,” shtoi ajo.

Image

10 pamjet nga xhirimet e revistës përfshijnë gjithashtu yllin që tregon barkun e saj të tonifikuar ndërsa pozonte në një motor.

Një tjetër pamje e paraqet Kylie me rroba banje me korse të bardha dhe syze dielli.

Prodhuar dhe botuar nga ‘tmrw’, kjo intervistë është në dispozicion tani në dyqane dhe në internet, duke e dërguar në të gjithë botën me 100% letër të ricikluar.

Ndërkohë, Kylie bëri që fansat e saj të mendonin të martën, ndërsa spekulimet u rritën se ajo mund të lansojë Kylie Baby së shpejti, sepse një llogari dikur e fshehtë në Instagram e quajtur Kylie Baby u verifikua kohët e fundit.

Ylli kishte emrin Kylie Baby të markuar në 2019 me planet për të zhvilluar një linjë veshjesh për fëmijë të frymëzuar nga vajza e saj Stormi Webster.

Deri më tani Kylie nuk ka komentuar në lidhje me llogarinë e cila mund të jetë ose jo e saj.

Nëse ajo bëhet vërtet një stiliste e rrobave të banjës, kjo do të jetë përpjekja e saj e parë për të hartuar veshje vetë.

Në të kaluarën ajo ka mbikëqyrur një linjë veshjesh me motrën Kendall Jenner të quajtur ‘Kendall + Kylie’. Të dyja kanë punuar gjithashtu së bashku me Pac Sun për veshje të rastësishme.

E vetmja në familje që bën veshje është Khloe Kardashian me markën e saj ‘Good American’, e cila ka xhinse, bluza, rroba stërvitjeje dhe këpucë, ndër sendet e tjera.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat