E poston në Instagram të dashurën e zhveshur

Bota e Yjeve

E poston në Instagram të dashurën e zhveshur

Nga: Bota sot Më: 7 qershor 2021 Në ora: 09:53
Amelia Hamlin

Mosha e tyre është hendek që ka ngritur thashetheme që kur ata u lidhën për herë të parë vjeshtën e kaluar.

Dhe Scott Disick dukej shumë i lumtur në marrëdhënien e tij me Amelia Hamlin përmes një postimi në Instagram gjatë ditës së dielë.

Personaliteti televiziv i Keeping Up Ëith The Kardashian me krenari postoi një foto të dashurisë së tij 19 vjeqare.

E hipur në një raft librash, ajo u shfaq e zhveshur, vetëm me të brendshme femrash./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat