Loredana zbulon barkun e tonifikuar

Bota e Yjeve

Loredana zbulon barkun e tonifikuar

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 16:25
Loredana Zefi

Reperja e njohur shqiptare vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale, sidomos në Instagram.

Ajo jo rrallë herë ndan imazhe nga jeta e përditshme dhe karriera në llogarinë zyrtare të Instagramit.

Së fundmi reperja vuri në pah format trupore me veshjen e thjeshtë, ndonëse Loredanën jemi mësuar ta shohim me veshje të gjera zakonisht.

Image

Ajo shihej e veshur me xhinse dhe bluzën  e shkurtër të zezë e cila i zbulonte barkun e tonifikuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat