Kady tregon asetet në bikine

Bota e Yjeve

Kady tregon asetet në bikine

Më: 11 qershor 2021 Në ora: 21:35
Kady McDermott

Ylli i Love Island, Kady McDermott ka treguar asetet e saj në bikine derisa po jeton në Portugali

Ajo ka shijua diellin e Portugalisë bashkë me shoqen e saj Joanna Chimonides.

Kady MCDermott është dukur sensacionale derisa ka shfaqur trupin e saj në bikine ngjyrë ari e ku fotot i ka shpërndarë mandej në Instagram.

Ylli i Love Island (25) derisa shfaq gjoksin dhe të pasmet e saj.

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat