Françeska Jaçe tregon asetet e saj në Miami

Bota e Yjeve

Françeska Jaçe tregon asetet e saj në Miami

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 00:40
Françeska Jaçe

Bukuroshja dhe njëra prej yjeve të televizionit, Françeska Jaçe, ka treguar asetet e saj në bikine në Miami

Bukuroshja shqiptare ka udhëtuar në Amerikë këto ditë dhe fillimisht ishte parë në New York.

Madje ajo është parë duke darkuar në restorante të njohura të metropolit amerikan.

Image

Por, sot ajo është parë duke bërë foto tepër të nxehta në bikine në plazhin e Miamit në Florida.

Më shumë gjasë, bukuroshja është atje për të bërë një fotosesion tepër të nxehtë para Anna Turayeva, një fotografe e njohur e modeleve në Amerikë.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat