Roza Lati provokon nga vaska në orët e vona

Bota e Yjeve

Roza Lati provokon nga vaska në orët e vona

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 10:21
Roza Lati

Roza solli të tjera fotografi joshëse në vaskë.

Moderatorja Roza Lati ditët e fundit rrëmbeu vëmendjen e ndjekësve me disa fotografi atraktive.

Ajo erdhi joshëse në setin që e realizoi e veshur me të brendshme provokuese brenda vaskës me shkumë e me qirinj rrethit.

Image

Në orët e vona të mbrëmjes së kaluar, moderatorja ripostoi disa nga këto fotografi atraktive dhe nuk mungoi as një mesazh bashkë me to.

“Plumbi i fundit. Qe mua s’me ha fare se ca mendojne moralistet a kupto”, shkruan Roza.

Image

Në njërën nga fotot, Roza vuri në plan të parë të pasmet në të brendshmet që mbanin shkronjat “Miliardere”.

Në të tjera imazhe, Roza Lati vjen e veshur me një palë të brendshme të kuqe, teksa po shijonte ca fruta. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat