“Gjysh, por dukesh në të njëjtën moshë me mua”

Bota e Yjeve

“Gjysh, por dukesh në të njëjtën moshë me mua”

Më: 12 qershor 2021 Në ora: 13:18
Ledri me babain e tij

Sot, babai i reperit shumë të dashur për publikun shqiptar, Ledri Vulës, feston ditëlindjen.

Agroni ka marrë urimet e para dhe më të ngrohta nga familjarët, partnerja e tij Xheraldina dhe i biri, Ledri.

Ky i fundit ndau në InstaStory një foto me babain, ndërsa krahas saj i shkruan këto fjalë:

Image
Insta

“Urime ditëlindjen bab! U bone gjysh e po dokesh në të njëjtën gjeneratë me mu. Të dua”

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat