Kourtney Kardashian vjen joshëse me rroba-banje ngjyrë neoni

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian vjen joshëse me rroba-banje ngjyrë neoni

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 00:09
Kourtney Kardashian

Ylli televiziv ka ndarë disa imazhe në Instastory.

Kourtney Kardashian, është ndër figurat më të njohura në botën e showbizit.

Motra Kardashian e njohur ngacmoi imagjinatën e fansave me postimin e fundit.

Image

Ylli televiziv së fundi ka hyrë në profilin e Instagramit për të ndarë disa fotografi me ndjekësit e saj ku në disa prej tyre shihet e veshur vetëm me bikine të cilat kanë një ngjyrë të ndezur.

Image

Kourtney tregoi linjat e saja për të cilat punon mjaft shumë në palestër dhe ndonëse është nënë e tre fëmijëve kujdeset për ushqimin e tiparet e saja trupore mjaft shumë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat