Billie Eilish fotografohet me të dashurin e saj, gjatë një udhëtimi për në Disneyland

Bota e Yjeve

Billie Eilish fotografohet me të dashurin e saj, gjatë një udhëtimi për në Disneyland

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 10:12
Billie Eilish dhe Matthew Tyler

Billie Eilish ka qenë duke u akuzuar për klipin e saj të fundit ku u shfaq me disa vajza.

Një gjë e tillë ka ardhur pasi fansat aluduan për orientimin e saj seksual, pasi kjo e fundit u shpreh se i dashuron vajzat, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë kësaj, këngëtarja ka zgjedhur që të udhëtojë për në Disneyland, së bashku me të dashurin e saj Matthew Tyler.

Image

Dyshja gjatë ditës së djeshme (e premte) është fotografuar nga paparacit, teksa që të dy mbanin gjësende me vete.

Veshja e tyre ishte kryesisht e thjeshtë, derisa në paraqitjen e artistes më shumë dominonte ngjyra vjollcë.

Image

Çifti përndryshe zgjodhën që të mbajnë edhe maskë mbrojtëse, për shkak të pandemisë coronavirus.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat