Arbenita Ismajli reagon ashpër ndaj ndjekësve, paragjykuan vajzën e saj

Bota e Yjeve

Arbenita Ismajli reagon ashpër ndaj ndjekësve, paragjykuan vajzën e saj

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 10:19
Arbenita Ismajli

Këngëtarja po ndan imazhe të shumta të vajzës së saj.

Dhe, Arbenita Ismajli pas tri javëve të lindjes së Ninës ka publikuar fotografi në storien në Instagram.

Modelja shqiptare siç duket nuk ka marrë edhe komente të mira nga ndjekësit për vajzën dhe kjo mund të vërtetohet si shkak i një postimi që ajo ka bërë.

Image

Arbenita, ka shkruar se i kanë paragjykuar vajzën dhe të tillët nuk kanë zemër dhe tru si mund ta bëjnë atë drejt një fëmijë.

Ndryshe, kjo nuk është hera e parë që ajo bën reagime lidhur me vajzën e saj.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat