Megan Fox me fotosesion në Los Angeles

Bota e Yjeve

Megan Fox me fotosesion në Los Angeles

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 12:16
Megan Fox

Ajo është e njohur për magjepsjen në departamentin e bukurisë.

Dhe, aktorja 35-vjeçare nuk u zhgënjye ndërsa vuri në ekran dekoltenë pas një fotosesioni në Los Angeles të premten pasdite.

Fox shfaqi dekoltenë e saj të gjerë dhe barkun e tendosur në një bluzë të guximshme me qafë V dhe detaje prej diamanti.

Ylli duke mbrojtur modestinë e saj, shtroi dukjen e saj me një xhaketë të zezë elegante. Duke parandaluar më tej çdo fatkeqësi në gardërobë, Megan mbajti me dorë xhaketën ndërsa ecte.

Ajo vendosi këmbët e saj të shkurtra në një palë xhinse gri me bel të lartë që ishin grumbulluar në kyçet e këmbëve. Megan u shëtit nga studioja e fotove me disa take të zezë dhe të bardhë.

Ndryshe, Megan rrallë po shihet e vetme këto ditë që kur u lidh romantikisht me rokerin Machine Gun Kelly.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat