Hailey Bieber reklamon markën e njohur të bashkëshortit të saj teksa shetit në Beverly Hills

Bota e Yjeve

Hailey Bieber reklamon markën e njohur të bashkëshortit të saj teksa shetit në Beverly Hills

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 15:21
Hailey Bieber

Modelja i vuri në ekran të plotë këmbët e saj të nxira dhe të tonifikuara në një palë pantallona të shkurtra jeshile ulliri ndërsa bënte pazar për bizhuteri në XIV Karats në Beverly Hills.

Ndërsa përsëriste markën e famshme të veshjeve në rrugë të burrit të saj Justin Bieber, Drew House të enjten, supermodelja 24-vjeçare dukej komode me kapuçin e saj të lirshëm dhe sandalet e zeza Birkenstock.

Ajo e përfundoi dukjen e saj të rastësishme me një palë syze dielli të zeza me përmasa të mëdha dhe duke stiluar flokët e saj bjonde.

Vajza e ‘Vogue’ mbante një maskë blu në njërën dorë ndërsa ecte përreth duke treguar tatuazhin e saj të vogël, i cili shkruante ‘Minas Gerais’ (një shtet në Brazil), në kyçin e këmbës së majtë.

Më herët gjatë ditës, ajo shijoi një klasë private Pilates, e cila është një nga stërvitjet e saj për të mbajtur mendjen dhe trupin e saj të shëndetshëm.

Në një intervistë në podcastin e Women’s Health Going For Goal, ajo i dha merita boksit dhe Pilates për ndihmën e saj për të qëndruar e shëndetshme dhe në formë mes pandemisë COVID-19.

“Unë kam qenë një balerin  e baletit kështu që Pilates për mua e bën trupin tim personalisht në formën më të mirë sepse është shumë e zgjatur,” shpjegoi ajo.

Bukuroshja vazhdoi: ‘Dhe shumë lëvizje në Pilates janë shumë të ngjashme me kërcimin. Dhe mendoj se kjo është arsyeja pse e identifikoj dhe më pëlqen aq shumë. ‘

Në fillim të këtij viti, Hailey hapi gjithashtu përpjekjen për t’iu përmbajtur një diete të rreptë me bazë bimore në mbyllje, por zbuloi se nuk ishte më e përshtatshme për të.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat