Modelja shokon me historinë gjatë pushimeve: Ish-i më mbante mbyllur

Bota e Yjeve

Modelja shokon me historinë gjatë pushimeve: Ish-i më mbante mbyllur

Më: 13 qershor 2021 Në ora: 16:07
Erjola Doci

Modelja Erjola Doci në rubrikën Trotuar në “E Diell” ka treguar një nga eksperiencat e saj më të këqija gjatë pushimeve.

Ajo shprehet se është mbajtur e mbyllur nga i dashuri i saj, ndërsa shoqet dhe kushërirat dilnin edhe shijonin.

“Varet se si janë partnerët. Se tani mu kujtua një eksperiencë personale. Jam shumë e lumtur që këtë verë do t’i kaloj pushimet single se verën që shkoi të gjitha shoqet e mia dilnin bënin qejf kurse unë rrija e mbyllur në çarçaf.

S’janë gjithë open mind, ka persona që s’ta japin lirinë”, tha ajo.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat