Nicole Scherzinger si një ‘ҫokollatë’ në Meksikë

Bota e Yjeve

Nicole Scherzinger si një ‘ҫokollatë’ në Meksikë

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2021 Në ora: 22:30
Nicole Scherzinger

Ajo nuk e panjohur për të shfaqur figurën e saj për t'ia pasur zili në rrjetet sociale.

Dhe Nicole Scherzinger dukej e jashtëzakonshme në disa foto të postuara nga shkretëtira meksiane.

Ajo këto foto i ka shpërndarë në Instagramin e saj gjatë ditës së dielë.

Ylli i Pussycat Dolls u paraqit me një palë bikine të vogla që tregonte figurën e saj të tonifikuar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat