Modelja tregon të brendshmet: E kalova jetën me to dhe i dua

Bota e Yjeve

Modelja tregon të brendshmet: E kalova jetën me to dhe i dua

Nga: Bota sot Më: 13 qershor 2021 Në ora: 22:57
Rhian Sugden

Ajo rregullisht ndan foto me mijëra ndjekës në Instagram.

Dhe Rhian Sugden ka ngritur sërish pulset derisa ka pozuar me veshjet e brendshme me dantella të bardha.

Modelja 34 vjeqare pa turp iu drejtua fansave të saj:

"Po, e kam kaluar jetën duke veshur (dhe duke i shfaqur) të brendshmet e bukura dhe i dua ato"./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat