Beyonce feston ditëlindjen e binjakëve të saj

Bota e Yjeve

Beyonce feston ditëlindjen e binjakëve të saj

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2021 Në ora: 09:34
Beyonce me binjaket

Ajo rregullisht shpërndan fotosesione kur ajo debuton me veshje të reja.

Por Beyonce kësaj radhe bëri diqka tjetër të dielën, kur ajo po festonte ditëlindjen e katërt të binjakëve të saj Rumi dhe Sir me një banderolë modeste në uebfaqen e saj.

"Qfarë është më e mirë se sa një dhuratë...2", ka shkuar ikona e muzikës në një banderola në uebfaqen e saj.

Dy fëmijët e saj i kishte veshur në bluza të bardha, në një foto të publikuar në rrjetet sociale./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat