Kourtney Kardashian në formën më të mirë me bikine

Bota e Yjeve

Kourtney Kardashian në formën më të mirë me bikine

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2021 Në ora: 09:41
Kourtney Kardashian

Ajo theksoi figurën e saj me një bikine të verdhë të ndritshme një ditë më parë.

Dhe Kourtney Kardashian përsëri të dielën u shfaq me një kostum të zi dy pjesësh, derisa po shijonte kohën në pallatin e saj në Palm Springs.

Ylli 42 vjeqar i Keeping Up With The Kardashians u kthye sërish prapa dhe dukej se lëshontë një të qeshur në gjallë në fotot e fundit.

Me bikine dhe këmishë të gjatë, ajo kishte vënë edhe një kapelë në kokë./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat