Cardi B lë nam me veshjen

Bota e Yjeve

Cardi B lë nam me veshjen

Nga: Bota sot Më: 14 qershor 2021 Në ora: 09:50
Cardi B

Cardi B nuk është e papritur që të bashkohet me grupin Migos të burrit të saj.

Dhe reperja e lindur në New York ishte e lumtur për të promovuar bashkëpunimin e tyre të fundit me një xhirim të ri në Instagram gjatë ditës së dielë.

Kjo pasi, grupi lansoi albumin e tyre të katërt gjatë javës së kaluar.

Reperja promovoi këngën e saj me Migos duke postuar një foto dhe video në Instagram, duke buzëqeshur e sinkronizuar./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat