Kur Elvana Gjata e vesh më përpara se Ciara bëhet trend

Bota e Yjeve

Kur Elvana Gjata e vesh më përpara se Ciara bëhet trend

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 12:39
Elvana Gjata

lvana përherë sjell nga një trend të ri me paraqitjet e saj qoftë në skenë, në videoklipe apo në Instagram.

Në videoklipin e ri “Loti”, Elvana u shfaq me një kostum të zi “Mugler”, me një stil të veçantë, aspak si kostumi tradicional.

Këngëtarja publikoi një foto me këtë veshje që në mars, gjatë kohës kur xhironte videoklipin.

Ndërsa tre ditë më parë edhe këngëtarja me famë botërore, Ciara është shfaqur me po të njëjtin kostum, por në ngjyrë shampanjë.

Epo mjafton ta veshë Elvana dhe pastaj kthehet në trend.

Ah se harruam, kostumi arrin çmimin 2480 euro.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat