Pas ndarjes nga Butrint Imeri, Kiara Tiro ende single: Pjesën më të madhe të kohës jam…

Bota e Yjeve

Pas ndarjes nga Butrint Imeri, Kiara Tiro ende single: Pjesën më të madhe të kohës jam…

Më: 14 qershor 2021 Në ora: 19:26
Kiara Tito

Kiara Tito është përfolur për një lidhje disavjeçare me këngëtarin, Butrint Imeri.

Por historia e tyre e dashurisë raportohet se mori fund në mars, vetëm dy muaj pasi moderatorja celebroi lidhjen me artistin në 25 vjetorin e saj të lindjes.

Dhe duket se në jetën e saj nuk ka hyrë ende një mashkull i ri. E ftuar në “AbcNews”, ajo u shpreh se aktualisht është vetëm dhe se planifikon që pushimet e verës ti kalojë me familjen dhe shoqërinë.

Image

“Pjesën më të madhe të kohës jam single. Faktikisht jam vetëm. Tani dua të shijoj disa ditë pushimi me familjen në Turqi, pastaj me shoqërinë,”- u shpreh moderatorja.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat