Kendall dhe Hailey bashkë në pushime

Bota e Yjeve

Kendall dhe Hailey bashkë në pushime

Nga: Bota sot Më: 15 qershor 2021 Në ora: 09:42
Kendall Jenner

Ato kanë qenë shoqe për vite me radhë, të cilat rregullisht shkojnë bashkë ne bregdet.

Dhe Kendall Jenner dhe Hailey Bieber kanë shijuar kohën vetëm pa partnerët e tyre gjatë dielën në një udhëtim freskues në Cabo San Lucas në Meksikë.

Ylli 25 vjeqar i Keeping Up With The Kardashians dhe gruaja 24 vjeqare e Justin Bieber kanë treguar figurat e tyre perfekte në plazh derisa shijuan kohën në vaskë të nxehtë.

Derisa Kendall kishte veshur bikine ngjyrë portokalli, shoqja e saj kishte veshur bikine shumë ngjyrëshe./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat