Rita Ora duket e pabesueshme në një xhaketë ngjyrë bezhë gjatë qëndrimit në Los Anxhelos

Bota e Yjeve

Rita Ora duket e pabesueshme në një xhaketë ngjyrë bezhë gjatë qëndrimit në Los Anxhelos

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 12:24
Rita Ora

Ajo kohët e fundit tejkaloi pesë miliardë transmetime të mëdha në Spotify.

Dhe Rita Ora shfaqi një figurë tipike me stil ndërsa shijoi një mbrëmje në Craig në West Hollywood të hënën, shkruan Daily Mail.

Këngëtarja, 30 vjeç, siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa vishte një xhaketë me frymë retro-frymëzuese ngjyrë bezhë me një palë pantallona.

Image

Rita mbërtheu belin me një rrip të zi ndërsa veshi gjithashtu një majë të zezë me dantella me një dekolte të zhytur.

Prodhuesi i hitit shtoi lartësinë në kornizën e saj me një palë taka të zeza ndërsa ajo gjithashtu mbante një gjerdan argjendi.

Image

Duke lënë që flokët e saj bjonde të binin të lira nëpër shpatulla, Rita përfundoi pamjen e saj me një grim të lehtë.

Image

Më herët gjatë ditës, Rita zgjodhi një pamje të modës ndërsa shkonte në një studio regjistrimi në West Hollywood.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat