Pajtohen Enca dhe Noizy?

Bota e Yjeve

Pajtohen Enca dhe Noizy?

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 17:32
Noizy, Enca

Dy prej personazheve më të komentuar të momentit, Enca dhe Noizy duket se kanë vendosur të lënë pas zënkat e të shkuarës.

Prej kohësh, reperin dhe këngëtaren nuk i kemi parë më në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe nuk komunikojnë më.

Por duket se gjërat kanë ndryshuar.

Ajo ka publikuar në Instastory pak ng aklipi “Bow down” që ka grumbulluar mbi 100 milionë klikime, 5 vite nga publikimi i këngës.

Ajo e ka ndarë suksesin me Noizyn duke i bërë edhe tag në rrjetet sociale. Kjo është një shenjë që dyshja ndodhta janë drejt rrugës për tu pajtuar.

Image
Insta
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat