Të gjithë po flasin për pantallonat e Angelina Jolie

Bota e Yjeve

Të gjithë po flasin për pantallonat e Angelina Jolie

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 18:27
Angelina Jolie

E quajnë “stili i aeroportit”; duket se shumë zgjedhin veshje të rehatshme kur kanë në plan të udhëtojnë.

Megjithatë Angelina Jolie tregoi së fundi se mund të vishesh edhe në mënyrë praktike, por që të jetë njëkohësisht shik.

Jolie u fotografua me një pardesy Dior, një çante Celine, sandale  Salvatore Ferragamo dhe një palë xhinse tmerrësisht të gjera poshtë, të cilat tërhoqën vëmendje të madhe.

Image
Xhinset

Pasi panë këto foto të saj, shumë u bindën se duhet t`i shohin me një sy tjetër pantallona të tilla, kaq interesante e të rehatshme njëkohësisht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat