Miley fotografon të pasmet nga afër në pasqyrë

Bota e Yjeve

Miley fotografon të pasmet nga afër në pasqyrë

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 18:43
Miley

Miley erdhi provokuese në foton e fundit.

Pop-ylli, Miley Cyrus është emër shumë i komentuar në botën e shoubizit, sidomos për paraqitjet publike të saj.

Këngëtarja njihet si person pa komplekse, teksa nuk e ka problem as të shfaqet nudo para miliona ndjekësve në rrjete sociale.

Image

Në foton e fundit, Miley u fotografua nga afër në pasqyrë, duke fokusuar të brendshmet derisa ishte e veshur vetëm me të brendshme.

Artistja, e cila është emër shumë i lakuar si për jetën profesionale edhe për atë private, njihet për disa lindje të dështuara.

“Without you” mbetet projekti i fundit muzikor nga Miley Cyrus dhe The Kid LAROI, i publikuar në prill. 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat