Kendall Jenner vazhdon të jetë e rrezikuar nga hajnat

Bota e Yjeve

Kendall Jenner vazhdon të jetë e rrezikuar nga hajnat

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 21:06
Kendall Jenner

Modelja siç nuk duket nuk ka edhe fat të mirë.

Kjo pasi pasi një person dyshohet se u përpoq ta gjente atë në shtëpinë e saj në Los Angeles gjatë fundjavës.

Një 23-vjeçar u paraqit në portën e rezidencës të yllit 25-vjeçar të Keeping Up With The Kardashians të shtunën në një përpjekje për ta parë atë, thanë burimet e zbatimit të ligjit për TMZ.

Megjithëse rojet nuk e lejuan të hynte, ai më pas dyshohet se i rrethoi ata dhe u ngjit mbi mur.

Rojet thuhet se ishin të njohur me atë sepse ai kishte bërë disa përpjekje të mëparshme për të parë Jenner.

Ndryshe nga përpjekjet e tij të mëparshme, ai më pas shkallëzoi murin në mënyrë që të kalonte rojet, megjithëse e preu dorën duke kërkuar më pas kërkoi kujdes mjekësor gjatë procesit.

Policia erdhi në vendin e ngjarjes dhe ndërhyrësi u kap, megjithëse është e paqartë nëse rojet e morën atë më parë ose nëse policia e kapi.

Përkundër përpjekjes së tij për të kaluar murin, ai u raportua të merrej në paraburgim para se të shkonte sërish në shtëpinë e modeles.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat