Demi Rose thekson gjoksin e formësuar

Bota e Yjeve

Demi Rose thekson gjoksin e formësuar

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 21:36
Demi Rose

Ajo ka qenë mjaft e zënë duke punuar në fotosesione të reja në Ibiza.

Dhe Demi Rose ka ngritur temperaturat me pozat e reja të publikuara në rrjetin social Instagram, shkruan Daily Mail.

26-vjeçarja zgjodhi të të realizojë disa fotografi, përmes së cilave theksoi gjoksin e formësuar.

Image

Flokët brune të bukuroshet ishin të lira mbi supe, kurse për makijazh ajo zgjodhi që të përdorë nuanca natyrale.

Demi përndryshe la pak vend për  imagjinatë me po të njëjtat poza, duke ngjallur reagime të shumta të fansave.

Image

Ditë më parë modelja është parë duke pozuar nga dhoma e gjumit, teksa të tilla u bënë virale menjëherë në rrjet. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat