Rita Ora mahnit të gjithë me dukjen në një dalje publike

Bota e Yjeve

Rita Ora mahnit të gjithë me dukjen në një dalje publike

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 21:50
Rita Ora

Ajo kohët e fundit tejkaloi pesë miliardë transmetime të mëdha në Spotify.

Dhe, Rita Ora preu një figurë tipike me stil ndërsa shijoi një mbrëmje në Craig në West Hollywood të hënën.

Këngëtarja, u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa veshi një xhaketë sportivebezhe me një palë pantallona.

Rita e shtrëngoi belin e saj me një rrip të zi, ndërsa ajo veshi një bluzë të zezë dantella me një qafë të thellë.

Prodhuesja e hiteve shtoi lartësinë në kornizën e saj me një palë take të zeza ndërsa mbante një gjerdan argjendi.

Duke lënë që flokët e saj bjonde të binin të lira nëpër shpatulla, Rita përfundoi dukjen e saj me një makijazh të lehtë.

Më herët gjatë ditës, Rita zgjodhi një dukje me stil ndërsa shkonte në një studio regjistrimi në West Hollywood.

Ylli i ‘Let You Love Me’ kishte një xhaketë sportive me shumë ngjyra dhe një palë pantallona të shkurtra.

Rita gjithashtu mbante një palë take bezhë të hapura dhe syze dielli të bardha ndërsa shijonte një shëtitje në diell.

Kjo vjen pasi Rita dhe Jennifer Lopez thuhet se zhvilluan bisedime ‘sekrete’ për të diskutuar ‘bashkëpunimet e ardhshme të muzikës dhe filmit’.

Image
Image

 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat