Chloe Ferry rikthehet me një emision për takime dashurie

Bota e Yjeve

Chloe Ferry rikthehet me një emision për takime dashurie

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 22:23
Chloe Ferry

“Në përpjekje për të sjell diçka të re”, ylli i Geordie Shore ka ribrenduar një emision për takime, ku Chloe Ferry do të rikthehet më 70 beqar të rinj në përpjekje që ta kthejë famën e saj

Veterania e Geordie Shore, Chloe Ferry do të rikthehet në MTV me një emision këtë javë që do të jetë një emision me seri për takime dashurie – ky për fillim ajo ka zgjedhur 70 beqar.

Ylli i TV (25) do të këtë edhe ndihmëse si Amelia Lily, Nethan Henry, Abby Holborn dhe tre persona të ri, derisa “Geordie Shore: A Shot At Love” do të xhirohet në Neëcastle.

Ata të gjithë do të jenë në karantinë si pjesë e masave kundër Covid-19 që janë bërë nga producentët e emisionit, me yjet e ri që do të përpiqen të gjejnë dashurinë në formatin e ri të ribërë. 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat