Ja kujt ia tregon të pasmet Rina

Bota e Yjeve

Ja kujt ia tregon të pasmet Rina

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 00:31
Rina Balaj

Reperja Rina Balaj vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja nga Istogu ka vendosur që ta lërë për pak ditë detin dhe të kthehet në vendlindjen e saj, derisa ka postuar disa foto ku flet edhe për qenushën e saj.

“Shfletoni për të parë gjëjën më të mirë, Evan”, ka shkruar ajo.

Image

Kujtojmë se Rina realizoi “Rositën” para disa muajve, një këngë që është parë si e suksesshme në tregun vendor.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat