2 milionë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian

Bota e Yjeve

2 milionë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 17:37
Chaly DN

Një modele pretendon se ka shpenzuar 2 milionë dollarë për t’u dukur si Kim Kardashian.

Chaly DN nga Londra thotë se njerëzit shpeshherë e ngatërrojnë me yllin e famshëm amerikan.

“Njerëzit më thonë gjatë gjithë kohës që dukem si ajo. Më ngatërrojnë dhe më ndalojnë në rrugë.”, tha Chaly.

Image
Kim Kardashian, Chaly DN

Chaly tregoi se ka shpenzuar rreth 2 milion dollarë për ndërhyrje, veshje dhe aksesorë të ngjashëm me ato që përdor Kardashian.

“Unë nuk po përpiqem të dukem si ajo. Thjesht dukem natyrshëm si ajo, Nuk kam bërë ndonjë operacion për t’u dukur si Kim, por kam bërë botoks dhe filler. Të gjithë e bëjnë.”, tha ajo. 

Image
Chaly DN
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat