Robert de Niro shfaqet për herë të parë pas operacionit!

Bota e Yjeve

Robert de Niro shfaqet për herë të parë pas operacionit!

Më: 16 qershor 2021 Në ora: 19:16
Robert De Niro

Ylli amerikan i kinematografise Robert De Niro është shfaqur për të parën herë pas operacionit që bëri, pas aksidentit në sheshin e xhirimit të filimit të tij të fundit “Killers of the Floëers Moon” një prodhim i regjizorit të famshmën Martin Scorseses.

Episodi ndodhi në maj të 2021 ku aktori 76 vjeçar njoftoi se kishte këputur një ligament të këmbës, pas mbarimit të xhirimeve të disa skenave të filmit, gjë që i shkaktoi dhimbje të jashtëzakonshme.

“Ndodh, sidomos kur plakesh duhet të jesh i vëmendshëm dhe i përgatitur për këto raste.

Por është një gjë që do kalojë”- u shpreh ai pas aksidentit. Një muaj më vonë DeNiro është fotografuar tek hyn në një ndërtesë në New York City, me protezën në këmbë dhe duke çaluar.

Ai shoqërohej nga një grua e cila mbante qenin dhe bastunin e aktorit.

Image
Robert De Niro
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat