Rita përplot stil në Los Angeles

Bota e Yjeve

Rita përplot stil në Los Angeles

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 10:09
Rita Ora

Ajo kohët e fundit tejkaloi pesë miliardë transmetime në Spotify.

Dhe, Rita Ora pozoi me plot elegancë me një kostum të pastër pantallonash të bardha dhe gri, ndërsa ndoqi të martën Coin Cloud Party, të organizuar nga Common, në Los Angeles.

Këngëtarja, 30 vjeçare siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa doli me një ansambël shumë elegant, të cilin e shoqëroi me një pallto të gjatë.

Ajo e kompletoi veshjen e saj me take me gisht me bluzë gri dhe një çantë lëkure gri dhe të bardhë të gjarprit.

Ngjarja ishte një lidhje e yjeve me Ashley Benson, Steve Aoki Ashlee Simpson dhe burrin e saj Evan Ross.

Ndërkohë, Rita pozoi edhe me  figura tjera publike të cilin ishin të ftuar në event.

Ashley Benson, vendosi këmbët e saj të shkëlqyera në ekran me një fustan të zi të prerë, i cili gjithashtu shkëlqente në mesin e saj të zhveshur.

Aktorja shtoi një prekje të sofistikuar në dukjen me një xhaketë të zezë me përmasa të mëdha me thekse metalike.

Ashlee Simpson, 36 vjeç, i ktheu kokat në një fustan me lule rozë verore me xhaketë të zezë. Këngëtarja shtoi një pop ngjyre me çantën e gjelbër të gjallë.

Ajo u bashkua me burrin e saj Evan Ross, 32 vjeç, dhe çifti ndau një imazh adhurues ndërsa u përzien me të ftuarit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat