Ky është bashkëshorti i Fjolla Krasniqit

Bota e Yjeve

Ky është bashkëshorti i Fjolla Krasniqit

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 15:00
Fjolla Krasniqi

Këngëtarja Fjolla Krasniqi mbrëmë është martuar.

Në një ceremoni private, pak u kuptua mbi dasmën.

Kjo sepse Fjolla nuk ka rrjete sociale, ashtu sikurse motrat tjera Krasniqi, dikur shumë të komentuar, e ende sot të pëlqyera nga publiku.

Por, Prive.al ka arritur të mësojë disa detaje.

Dasma është zhvilluar në Pejë, vendin e origjinës së bashkëshortit të Fjollës.

Bashkëshorti i këngëtares quhet Fadil dhe një fotografi nga dasma ua sjellim në vijim.

Të trashëgohen! 

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat