Anwar Hadid dhe Dua Lipa fotografohen teksa dalin nga festa e ditëlindjes së Nick Holiday

Bota e Yjeve

Anwar Hadid dhe Dua Lipa fotografohen teksa dalin nga festa e ditëlindjes së Nick Holiday

Më: 17 qershor 2021 Në ora: 16:02
Anwar Hadid dhe Dua Lipa

Ata kanë qenë të lidhur për dy vjet pasi u bënë së pari së bashku në qershor 2019.

Dhe, Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid morën pjesë në festën e ditëlindjes së muzikantit Nick Holiday në restaurimin e The Nice Guy në West Hollywood të mërkurën.

Këngëtarja, 25, bëri një shfaqje të dashur me partnerin e saj, 21, ndërsa ata u mbajtën për dore ndërsa largoheshin nga ylli i mbushur me yje në makinën e tyre.

Dua përqafoi vipat perëndimore me ansamblin e saj, duke u futur në një bluzë më të gjerë dhe xhinse blu të gjera.

Duke lënë që flokët e saj brune të binin të lira mbi shpatullat e saj, prodhuesja e hiteve i shtoi veshjes së saj me një gjerdan të artë dhe vathë të ngjashëm.

Dua theksoi bukurinë e saj natyrale duke mos vendosur makijazh ndërsa mbante kishte  atlete të bardha dhe një çantë të vogël Burberry.

Anwar, i cili është vëllai i modeleve Gigi dhe Bella Hadid, zgjodhi një dukje të qetë për mbrëmjen, duke veshur një bluzë të zezë dhe xhinse.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat