Kështu filloi romanca Kanye West-Irina Shayk

Bota e Yjeve

Kështu filloi romanca Kanye West-Irina Shayk

Nga: Bota sot Më: 17 qershor 2021 Në ora: 21:54
Irina Shayk/ Kanye West

Në vitin 2010 ai lansoi këngën falas për Christian Dior Denim Floë, ku reperi kishte thënë 'Dua ta shoh Irina Shayk në Doutzen'.

Por 11 vjet më vonë, Kanye West dëshironte ta shihte Irina Shayk pranë tij.

Reperi 44 vjeqar bëri hapin e parë me modelen 35 vjeqare ruse, emri i plotë i së cilës është Irina Valeryevna Shaykhlislamova dhe duket se asaj i pëlqen shumë se si e trajton ai.

Një burim thotë se ishte Kanye ai i parë që i zgjati dorën kur filluan romancën e tyre në një udhëtim intim në Provence në Francë në fillim të këtij muaji./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat