Pendohet Kim Kardashian: Sikur të isha vetëm njëherë e martuar

Bota e Yjeve

Pendohet Kim Kardashian: Sikur të isha vetëm njëherë e martuar

Nga: Bota sot Më: 18 qershor 2021 Në ora: 09:33
Kim Kardashian

Kim Kardashian në bashkimin e familjes së saj kishte thënë se të enjten se do të dëshironte që kurrë të mos martohej me Kris Humphries.

"Do të doja të isha martuar vetëm njëherë", ka thënë Kim gjatë shfaqjes së saj në E!, pas përfundimit të Keeping Up With The Kardashians.

Kim tregoi se kishte të ftohtë në këmbë para martesës së saj 72 ditore me Kris.

Ajo tha se nëna e saj erdhi një natë para dasmës dhe i tha asaj se ishte vonë për t'u kthyer prapa./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat