Candice Swanepoel është gjithmonë një yll

Bota e Yjeve

Candice Swanepoel është gjithmonë një yll

Nga: Bota sot Më: 18 qershor 2021 Në ora: 10:00
Candice Swanepoel

Victoria Secret ka deklaruar se 'engjëjt' e tyre nuk janë me të rëndësishëm nga ana kulturore.

Por kjo e ndaloi Candice Swanepoel, që një enjgull që nga viti 2010 të heq të gjitha kufizimet për një shëtitje në lagjen Tribeca të Nju Jorkut.

Bukuroshja nga Afrika e Jugut 32 vjeqare mori shumë vëmendje me paraqitjen e saj gjatë ditës së djeshme.

Ajo kishte veshur sytjena të zeza dhe pantollona të shkurtë me një xhaketë të zezë tepër të madhe./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat