Dua feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA, kështu duket

Bota e Yjeve

Dua feston me tortë arritjen e Nr.1 ​​në top listat e SHBA, kështu duket

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 12:34
Dua Lipa

Dua Lipa festoi me krenari duke arritur në krye të top listave të SH.B.A. të Enjten, duke filluar ‘deponinë e fotove’ të saj të fundit me një copë tortë të bërë në shtëpi.

Krijuesja e hiteve, 25 vjeç, hyri në Instagram për të ndarë një seri fotosh të reja me fansat, duke përfshirë edhe një prej tyre dukej e bujshme, shkruan Daily Mail.

Torta me pamje të shijshme e Dua-s ishte e mbuluar me krem ​​të bardhë dhe ishte shkruar një mesazh që lexonte: ‘Nëse ke një qiri, fryje atë’.

Dua etiketoi kantautorin Sarah Hudson në imazh, së bashku me producentin Clarence Coffee Jr, me të gjithë me të cilët ajo bashkëpunoi në rrugën e saj kryesuese të listave Levitating.

Në një foto tjetër, Dua dhe Sarah pozuan me shaka para kamerës, me Dua që rrëshqiste në një veshje me ngjyrë blu dhe të bardhë, ndërsa hidhte krahët në ajër.

Bukuroshja brune u aksesua me shtresa gjerdanësh dhe veshi flokët e saj me shkëlqim të përfshira në një bisht.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat