Me gjoksin në plan të parë, provokon Enca

Bota e Yjeve

Me gjoksin në plan të parë, provokon Enca

Më: 18 qershor 2021 Në ora: 16:30
Enca Haxhia

Këto ditë të nxehta, Enca Haxhia, vendosi që t’i kalojë në një pishinë dhe pozat provokuese nuk kishte si të mungonin.

Këngëtarja njihet për format e kolme trupore, të cilat i ekspozon gjithmonë me foto dhe video që publikon në rrjetet e saj sociale ku është shumë aktive.

Artistja këtë herë tërhoqi vëmendjen e ndjekësve me gjoksin e madh, teksa shfaqet e veshur me bikini ngjyrë rozë.

“Kur i uron atij më të mirat, por ti ishe më e mira”, shkroi Enca krahas imazhit hot.

Image

Haxhia bëri lëmsh të gjithë rrjetin pak ditë më parë për shkak të publikimit të një fotoje në krahët e një mashkulli muskuloz.

Më vonë u mësua se djali në fjalë ishte ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Beart Rexhepi, i cili do jetë protagonist në videoklipin e radhës së këngëtares.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat