Kim Kardashian: Dëshiroj të kem vëmendje

Bota e Yjeve

Kim Kardashian: Dëshiroj të kem vëmendje

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 00:57
Kim Kardashian

“Dëshiroj të bie në sy”! Kim Kardashian ka pranuar se ajo ishte “super kërkuese” për famë derisa ka thënë se për këtë ka bërë shumë simpatike

Ajo është njëra prej fytyrave më të famshme të showbiznesit.

Kim Kardashian (40), ka pranuar se ishte një kohë kur ajo ishte “supër kërkuese” për famë, pasi ajo u bë e njohur si stilistja e Paris Hiltonit apo e dashura e Ray-J-së, me të cilën pati atë xhirimin pornografik i cili rrjedhi nëpër media.

Image

Tani, ylli 40 vjeçar i TV ka foluar në ribashkimin e “Keeping Up With the Kardashians” në “The Final Curtain Part 1” që u transmetua mbrëmë në E!.

“Çdo herë që bëja makeup dhe rregulloja flokët, nuk dëshiroja të kthehesha në shtëpi dhe t’i largoj ato”.

Image

Duke u kthyer në kohë ajo ka thënë se kur i sheh sot gjërat në retrospektive e sheh që ka qenë “super kërkuese” për famën.

“Mendoj që mund të flas për këtë dhe është shumë qesharake. Mendoj se njerëzit duhet të jenë të ndershëm në këto momente të jetës së tyre sidomos kur jeni superkërkuese për të arritur atë që dëshiron”.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat