Do të dukesh më e gjatë dhe më e hollë, kjo është poza perfekte

Bota e Yjeve

Do të dukesh më e gjatë dhe më e hollë, kjo është poza perfekte

Më: 19 qershor 2021 Në ora: 08:45
VIP-at

Fotot janë çelësi i pushimeve të bukura dhe ne kemi idenë më të bukur për t’iu treguar, nëpërmjet personazheve publikë.

Gocat e ekranit në pushimet e tyre (ose jo) kanë realizuar shumë foto dhe veçanërisht një pozicion mesa duket është i preferuari për to.

Që të sheshosh barkun kur je e veshur me rrobabanjo, por edhe për të treguar hijeshi, e duke vënë fokusin tek fiziku, mund të ngresh duart lart në pozicione të ndryshme.

Përkul pak gishtat me delikatesë, kryqëzon krahët, ka shumë e shumë metoda. Ju vetëm duhet të zgjidhni të preferuarën. Me anë të fotove po ju tregojmë edhe shembujt që japin VIP-at.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat