Emily Ratajkowski del në New York për shëtitje me qenin e saj Colombo

Bota e Yjeve

Emily Ratajkowski del në New York për shëtitje me qenin e saj Colombo

Më: 20 qershor 2021 Në ora: 16:03
Emily Ratajkowski

Ajo së fundmi është kritikuar pasi u akuzua për keqpërdorim të djalit të saj, Sylvester.

Ndërkohë, Emily Ratajkowski, doli për shëtitje me qenin e saj Colombo në New York të shtunën.

Modelja, 30 vjeç, zgjodhi një bluzë grafike të bardhë dhe pantallona të shkurtra çiklizmi ndërsa dilte për një shëtitje me kafshën e saj të përkëdhelur.

Emily, zgjodhi bluzën e rastësishme e cila ishte e mbuluar me shkronja grafike.

Modelja e bashkoi atë me pantallona të shkurtra të ngushta kafe, trajnerë dhe një kapele të kuqe bejsbolli ndërsa ajo dhe Colombo u drejtuan për ecje.

Emily, aksesoi dukjen e saj me një palë vathë të artë, ndërsa shijonte shëtitjen rastësore me qenin e saj.

Në fillim të këtij muaj, Emily u kritikua në mediat sociale për një seri imazhesh të veshura me bikini në të cilat ajo mbajti të porsalindurin me njërën dorë, duke shkaktuar një koment të ashpër në lidhje me mungesën e mbështetjes së bashku me akuzat që ajo po e përdorte atë thjesht si një pajisje shtesë.

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat