Pas ndarjes, e bekojnë njëri-tjetrin me partnerët e rinj

Bota e Yjeve

Pas ndarjes, e bekojnë njëri-tjetrin me partnerët e rinj

Nga: Bota sot Më: 21 qershor 2021 Në ora: 09:34
Kourtney Kardashian

Kourtney Kardashian dhe ish i dashuri i saj Scott Disick po flasin për marrëdhëniet e tyre të reja për herë të parë.

Gjatë pjesës së dytë të takimit në Keeping Up Ëith The Kardashian, ata i dhanë bekimin njëri tjetrit me partnerët e tyre aktualë.

Kështu Kourtney Kardashian ka lidhje me bateristin Traivs Barker, ndërsa Disick me modelen Amelia Hamlin.

Biseda u shfaq ku qifti kanë folur hapur për ngritjen e marrëdhënieve të tyre në 20 sezonat e serialit që nga viti 2007./Bota sot

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat